to WebSDR fajne bo Polskie
w/g życzenia
Wysłany: 26 Październik 2011, 11:57
Szanowne Koleżanki i Koledzy!
Z upoważnienia JNP Admina Kubka, przedstawię sytuację:
Była propozycja spotu "w miejscu do uzgodnienia". W trakcie naszych dyskusji zrodził się pomysł aby połączyć Spot Niepodległościowy z ważnym wydarzeniem. Doskonała okazją będzie spotkanie się w dawnej fabryce benzyny syntetycznej w Policach, w której to odbędzie się otwarcie drugiego pawilonu muzealnego tej fabryki. Muzeum zapewnia nam ogrodzone miejsce spotkania, parking, miejsce na ognisko, toalety i zasilanie 230 V.
W najbliższy piątek o 17:00, spotykam się z dyrektorem tego muzeum i uzgodnię szczegóły, podam też planowany scenariusz naszego spotkania.
Wysłany: 28 Październik 2011, 18:39
Jestem po wizycie na terenie naszego przyszłego spotkania upamiętniającego święto Niepodległości.
Warunki prawie, że doskonałe! Ogrodzony teren z miejscem na ognisko, stoły, krzesła, plac do zabaw dla dzieci i dorosłych. W programie spotu między innymi:
Zwiedzanie dwóch sal muzeum z możliwością dotykania eksponatów, karabinów, mundurów, radiostacji, ...
Zwiedzanie fabryki benzyny syntetycznej, zwiedzanie tunelu technologicznego (z niespodziankami dla dzieci i młodzieży), na pewno przydadzą się latarki i kalosze, aparaty fotograficzne. Zwiedzanie ekstremalne dla twardzieli podziemi (konieczne wodery). Muzeum zapewnia nieodpłatnych profesjonalnych przewodników (grupy po około 30 osób). Zwiedzanie zajmie około 1,5 do 2 godzin. Poza tym nasze typowe spotkanie z konkursami sportowo - plastycznymi dla dzieci i młodzieży, familijne foto, mini giełda sprzętu, sprawy forumowe.
Szczegółowy scenariusz przedstawię po konsultacji z kustoszem.

PRZEJDŹ NA FORUM